Lielvārdes jaunieši kopā ar politiķiem spriež par novada nākotni

l.janvārī kultūras namā "Lielvārde" norisinājās projekta "Runā, dari un maini" pirmā aktivitāte - strukturētā dialoga tikšanās ar metodi "Kafija ar politiķiem", informē Lielvārdes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Zita Bērziņa.

Tikšanās pulcēja 40 jauniešus un 10 lēmumu pieņēmējus. Diskusiju vadīja neformālās izglītības apmācību vadītāja Ieva Garjāne.

Diskusijas dalībnieki centās rast atbildes uz jautājumiem - kas varētu palīdzēt jauniešiem tikt galā ar stresa situācijām un krīzes periodiem; kas palīdzētu jauniešiem attīstīt kritisko domāšanu un medijpratību; kam būtu jāmainās, lai padarītu lauku reģionus pievilcīgākus jauniešiem; kādu lomu jaunieši var spēlēt dabas aizsardzībā; kādām fiziskām telpām ir jābūt pieejamām jauniešiem?

Projekta "Runā, dari un maini" vispārējais mērķis ir stiprināt un veicināt jauniešu iniciatīvu, lai radītu jauniešu piederības apziņu Lielvārdes novadam. Projekta tiešais mērķis ir jauniešu un lēmumu pieņēmēju diskusijas rezultātā izveidotas vismaz trīs rekomendācijas, kuras palīdzēs īstenot Jaunatnes politikas prioritāros uzdevumus.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.


Ziņas   Sludinājumi   Autobusu saraksts   Ogres karte   Par Ogrenet


Ogrenet lielam ekrānam