Madlienas pansionāta direktors iesniedzis atlūgumu

Ogres novada pašvaldības domes Finanšu komitejas sēdē 11.janvārī tika izskatīts vispārēja tipa pansionāta "Madliena" direktora Alvara Šteinberga iesniegums, kurā viņš lūdz atbrīvot no amata.

Savu lūgumu atbrīvot no amata A.Šteinbergs pamato ar pašvaldības lēmumu par pansionāta likvidāciju, līdz ar ko viņš vairs nejūtas iederīgs pansionāta direktora amatā.

A.Šteinberga pēdējā darba diena būs šī gada 19. janvāris.

Kā jau informēts, nolūkā pilnveidot pansionāta darbu sociālās aprūpes nodrošināšanā, kā arī veicināt resursu lietderīgu izmantošanu un saimnieciskās darbības patstāvīgumu, pagājušā gada decembrī Ogres novada pašvaldības dome nolēma likvidēt pansionātu "Madliena" kā iestādi, pārveidojot to par kapitālsabiedrību (sabiedrību ar ierobežotu atbildību jeb SIA). 

Līdz 2018.gada 6.aprīlim ir jāsagatavo visi šī lēmuma izpildei nepieciešamie Ogres novada pašvaldības domes lēmumi un jāveic organizatoriskie pasākumi pansionāta "Madliena" kā pašvaldības iestādes likvidēšanas procesa pabeigšanai un pašvaldības kapitālsabiedrības izveidošanai.

Pansionāta statusa maiņa ne uz mirkli nepārtrauks sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu nodrošināšanu šajā institūcijā.


Ziņas   Sludinājumi   Autobusu saraksts   Ogres karte   Par Ogrenet


Ogrenet lielam ekrānam