Jāņa Čakstes prospekta un Strēlnieku ielas krustojumā slēgta satiksme

Sakarā ar gāzesvada izbūvi Jāņa Čakstes prospekta un Strēlnieku ielas krustojumā no 10. līdz 20.jūlijam tiks slēgta satiksme, informē Ogres novada pašvaldība.

Transporta kustība tiks organizēta un nodrošināta pa Indrānu ielu, Lībiešu ielu un Strēlnieku prospektu, atbilstoši saskaņotajai satiksmes organizācijas shēmai (skatīt pielikumā).

Izstrādājot satiksmes organizācijas shēmu, ir maksimāli ņemti vērā visi aspekti, lai būvdarbu laikā tiktu nodrošināta gan transporta kustība pa rekonstruējamo ielu, gan transporta un gājēju piekļuve saviem īpašumiem un sabiedriskajām vietām.  

Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus un uzņēmējus būt saprotošiem un pieciest būvdarbu laikā radītās neērtības.

Būvdarbi Jāņa Čakstes prospektā, Ogrē, tika uzsākti aprīlī.

Darbus veic SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"", kuru pašvaldība izraudzījās publiskā iepirkuma rezultātā un 2018. gada 16. janvārī noslēdza līgumu veiks par kopējo līgumsummu 2 418 862,75 eiro bez PVN.

Šobrīd būvniecība rit pilnā sparā, tiek izbūvētas visas komunikācijas (ūdensapgādes  un kanalizācijas tīkli, apgaismojums, vājstrāvas tīkli, gāzes apgādes tīkli) un notiek brauktuves ierakuma izbūve, lai tālāk veiktu brauktuves pamatnes konstrukcijas izbūvi.


Ziņas   Sludinājumi   Autobusu saraksts   Ogres karte   Par Ogrenet


Ogrenet lielam ekrānam