Sagaidot Valsts svētkus, aizritējusi orientēšanās spēle "Pastaiga Jumpravā"

No 13. līdz 16. novembrim ikvienam interesentam bija iespēja piedalīties novembra orientēšanās spēlē "Pastaiga Jumpravā",  ko organizēja Jumpravas Kultūras nams.

"Pastaiga Jumpravā" - spēle ar orientēšanās un krustvārdu mīklas elementiem lieliem un maziem, kas norisinājās brīvā dabā. Ņemot vērā noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatīšanās novēršanai, pastaiga bija jāveic individuāli vai vienas mājsaimniecības sastāvā. Orientēties varēja katrs sev izdevīgā laikā. Orientēšanās spēli varēja sākt jebkurā dalībniekiem ērtākajā vietā pie tuvākā kartē noradītā kontrolpunkta.

Spēles dalībnieki devās pastaigā pa Jumpravu, lai apmeklētu divdesmit dažādus punktus un atrastu atbildes uz krustvārdu mīklas jautājumiem. Pastaigas dalībniekiem bija iespēja paplašināt savas zināšanas par Jumpravu – tās vēsturi, ēkām un ielām, kā arī trenēt uzmanību un būt atjautīgiem.

Ar spēles galveno uzdevumu - sameklēt kāds vārdu salikums paslēpies krustvārdu mīklā - tika galā 25 dalībnieki un mājsaimniecības, kuras piedalījās Jumpravas kultūras nama sagatavotās balvas izlozē. Veiksme šoreiz uzsmaidīja jumpravietei Danai Kalniņai, kura ieguva spēles organizatoru balvu.


Ziņas   Sludinājumi   Autobusu saraksts   Ogres karte   Par Ogrenet


Ogrenet lielam ekrānam