Madlienā notiks Zemessardzes 28. vasaras sporta spēles

No 19. līdz 21. jūlijam Ogres novada Madlienā norisināsies Zemessardzes 28. vasaras sporta spēles. Sporta spēļu mērķis veicināt fiziskās sagatavošanas un sporta attīstību Zemessardzē, kā arī noskaidrot labākās Zemessardzes struktūrvienības un sportistus.

Vasaras sporta spēļu svinīgā atklāšana notiks 20. jūlijā.  Tā sāksies plkst. 8.30 ar parādes gājienu no Madlienas vidusskolas uz Madlienas stadionu, kur notiks Zemessardzes sporta spēļu atklāšanas ceremonija. Svinīgo uzrunu teiks Zemessardzes komandieris pulkvedis Egils Leščinskis, Ogres domes priekšsēdētājs Egils Helmanis un Zemessardzes vecākais kapelāns majors Raimonds Krasinskis. Ceremonijā piedalīsies Zemessardzes vienību pārstāvji un sporta spēļu dalībnieki, kā arī viņu tuvinieki. Tāpat 20. jūlijā sporta spēļu dalībniekiem un Madlienas iedzīvotājiem laikā no 11.00 līdz 14.00 būs iespēja apskatīt militāro tehniku.

Trīs dienu sacensībās piedalīsies visas Zemessardzes vienības. Tās sacentīsies 14 dažādās disciplīnās – strītbolā, volejbolā, vasaras biatlonā, triatlonā, militarizētajā stafetē u.c. Komandu sastāvā  piedalās struktūrvienību karavīri, zemessargi un civilie darbinieki, kā arī komandieri.

Šogad sporta spēles organizē Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes 54.inženiertehniskais bataljons sadarbībā ar Zemessardzes štābu.

Zemessardze ir lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra un teritoriālās aizsardzības pamats. Zemessardzē uzņem Latvijas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem. Informācija par prasībām uzņemšanai Zemessardzē ir atrodama Zemessardzes mājas lapas www.zs.mil.lv sadaļā – Prasības uzņemšanai Zemessardzē.

Lai vienkāršotu pieteikšanos dienestam Zemessardzē un veicinātu atgriezenisko saiti ar iedzīvotājiem, darbu sācis arī Zemessardzes vienotais diennakts tālruņa numurs – 1811.

 

Informāciju sagatavoja Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes sabiedrisko attiecību speciāliste Laima Ķevere


Ziņas   Sludinājumi   Autobusu saraksts   Ogres karte   Par Ogrenet


Ogrenet lielam ekrānam