Reģionālo vietējās un starppilsētu nozīmes autobusu maršrutu kustības saraksti lejuplādei (PDF). SIA «Ogres Autobuss» maršrutu saraksts ir spēkā no 2017. gada 1. janvāra.
1. a/s «Ogre» – Jaunogres dz.st. – Upes prospekts – Kalna prospekts – Brīvības iela – d/s «Ogre»
Darba dienās | Brīvdienās | ||||||
a/s «Ogre»— d/s «Ogre» | Jaunogre— d/s «Ogre» | st. Ogre— d/s «Ogre» | d/s «Ogre»— Jaunogre | Ogresgals— st. Ogre | Jaunogre— d/s «Ogre» | st. Ogre— d/s «Ogre» | d/s «Ogre»— Jaunogre |
6:15 |
6:20 7:30 8:30 9:30 10:00 11:00 12:00 13:00 14:05 16:10 17:10 17:55 18:50 19:10 19:50 21:25** |
5:25 6:25 7:35 8:35 9:35 10:05 11:05 12:05 13:05 14:10 16:15 17:15 18:00 18:55 19:15 19:55 21:30 22:10 |
5:40* 6:40 8:00 9:00 10:00 11:30 12:30 13:30 14:30* 15:10 16:40 17:40 18:25 19:40 20:20 22:25*** |
21:45 |
9:00 10:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 19:00 20:00 21:25** |
5:55 9:05 10:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 19:05 20:05 21:30 |
6:10 7:00 9:30 10:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 19:30 20:30 |
* — līdz a/s «Ogre» ** — līdz Ogresgalam, neiebraucot d/s «Ogre» *** — pa Mālkalnes prospektu — autoosta — SIA «Ogres Autobuss» |
2. SIA «Ogres autobuss» – Daugavpils iela – tirgus – a/s «Ogre»
Darba dienās | Brīvdienās | |||
«Ogres Autobuss» – stadions | Stadions – «Ogres Autobuss» | a/s «Ogre» – «Ogres Autobuss» | «Ogres Autobuss» – stadions | Stadions – «Ogres Autobuss» |
5:40* 6:00* 6:25* 6:45* 7:12 7:25+#* 8:00 8:30 8:50 9:30 10:10 10:40 11:20 12:00 12:40 13:20 13:40* 14:00* 14:30* 15:25 16:00 16:20* 16:40+* 17:05* 17:30 17:55 18:35 19:15 19:55 20:40 21:10 |
6:10 6:30 6:55 7:10 7:40 8:10 8:30 9:10 9:50 10:20 11:00 11:40 12:20 13:00 13:20 13:40 14:10 14:30 15:05 15:40 16:20 16:45 17:10 17:35 17:55 18:15 18:55 19:40 20:20 20:55 21:25 |
6:05 6:25 6:50 7:05 8:05 14:05 14:25 15:00 16:40 17:05 17:30 |
6:00 6:40 7:12 8:00 8:40 9:20 10:40 11:20 12:00 12:40 13:20 14:20 15:00 15:40 16:20 17:35 18:15 18:55 19:40 20:20 20:55 21:25 |
6:20 6:55 7:40 8:20 9:00 10:20 11:00 11:40 12:20 13:00 13:40 14:00 14:40 15:20 16:00 16:40 17:55 18:35 19:15 19:55 20:40 21:10 |
* — kursē līdz a/s «Ogre» + — līdz SIA «Ogres Būvplastmasa» # — pa Lazdu gatvi, Stūrīšu gatvi, Pārogres gatvi |
8. a/s «Ogre» – Jaunogre – Mālkalnes prospekts – d/s «Ogre»
Darba dienās | Brīvdienās | |||
a/s «Ogre» – d/s «Ogre» | Jaunogre – d/s «Ogre» | d/s «Ogre» – Jaunogre | Jaunogre – d/s «Ogre» | d/s «Ogre» – Jaunogre |
6:30 8:05 14:35 15:05 16:45 |
5:40 6:35 7:05 8:10v9:00 11:30 12:30 13:30 14:40 15:10 15:40 16:50 18:10 20:10 20:50 |
6:00* 7:00 7:30* 8:35 9:30 10:30 12:00 13:00 14:00* 15:40 16:10* 17:20 18:40 19:20 20:40 21.15 |
6:30 7:30 8:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 |
8:00 9:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 |
* – kursē līdz a/s «Ogre» |
MRS – Mālkalnes prospekts — Ogres autoosta
Skolu mācību dienās | ||
MRS | Mālkalnes prospekts | Ogres autoosta |
7:32 | 7:47 | 7:52 |
10. Stadions – Daugavpils iela – Dārza iela – d/s «Lašupes»
Katru dienu | |
stadions – d/s «Lašupes» | d/s «Lašupes» – stadions |
6:55* 7:40 8:25 9:10 14:40 15:40 16:25 17:15 18:15 19:00 |
7:12* 7:58 8:45 9:30 15:00 16:00 16:45 17:35 18:35 19:20** |
* – darba dienās ** – sezona no 1. oktobra līdz 30. aprīlim |
14. Pārogres gatve – Karjeras iela – Daugavpils iela – Mālkalnes prospekts – Tīnūžu iela – Ogres kapi
katru dienu | |
Mālkalnes prospekts – Pārogres gatve | Ogres autoosta |
9:30 | 9:35 |
Pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās | |
Pārogres gatve — Mālkalnes prospekts | |
9:50 |
Piektdienās, sestdienās un svētdienās | |
Pārogres gatve — Mālkalnes prospekts — kapi | Mālkalnes prospekts |
9:50 | 10:10 |
15. Mālkalnes prospekts – d/s «Lašupes»
katru dienu | ||
Mālkalnes prospekts — d/s «Lašupes» | Autoosta | d/s «Lašupes» — Mālkalnes prospekts |
12:40 | 12:45 | 11:00 13:00 19:20* |
* – sezona no 1. maija līdz 30. septembrim |
Pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās | |
Mālkalnes prospekts — d/s «Lašupes» | Autoosta |
10:40 | 10:45 |
Piektdienās, sestdienās un svētdienās | |
Kapi — Mālkalnes prospekts — d/s «Lašupes» | Autoosta |
10:30 | 10:45 |
3016. Ogres autoosta — Smiltāju kapi
svētdienās (no 1.maija līdz 30.septembrim) | |||
Ogres Autoosta - Smiltāju kapi | Mālkalnes prospekts | Smiltāju kapi — Ogres autoosta | Mālkalnes prospekts |
9:45 | 9:52 | 11:00 | 11:06 |