Ogres novada pašvaldības aģentūra "Ogres komunikācijas" strādā attālināti

Sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī, kā visās iestādēs, arī Ogres novada pašvaldības aģentūras (PA) "Ogres komunikācijas" klienti tiek apkalpoti attālināti, informē aģentūras pārstāve Ineta Saviča.

Visi PA "Ogres komunikācijas" speciālisti strādā, bet savstarpējā komunikācija tiek nodrošināta attālināti. Iedzīvotājus lūdz sazināties pa tālruni vai ar e-pasta starpniecību. Tālr.: 65024190, e-pasts: info@ogreskomunikacijas.lv

Uz laiku slēgta struktūrvienība "Neptūns", kas Ogrē nodrošina peldbaseina pakalpojumu. Šobrīd, saprotamu iemeslu dēļ, nav zināms, kad baseins atsāks darbu, bet I.Saviča uzsver, ka klientiem, kuriem ir peldbaseina abonements, uztraukumam nav nekāda pamata, jo līdz ar peldbaseina darba atsākšanu abonementu atkal varēs izmantot.

PA "Ogres komunikācijas", kā ierasts, nodrošina arī tehnisko atzinumu izsniegšanu par pieslēgšanos kanalizācijai vai pilsētas ūdensvadam. Ja šāds atzinums nepieciešams, prasītājam jāraksta iesniegums un elektroniski jānosūta pa e-pastu: info@ogreskomunikacijas.lv

I.Saviča īpaši pievērš uzmanību tam, ka visi savstarpējie norēķini ir iespējami tikai ar internetbankas starpniecību. 

Rūpējoties par savu klientu ērtībām, šobrīd notiek pārrunas un sadarbības līguma sagatavošana ar veikalu tīkla "Maksima" vadību par iespēju iedzīvotājiem PA "Ogres komunikācijas" rēķinu samaksāt jebkurā "Maksima" veikala kasē. 

PA "Ogres komunikācijas" klienti tiks operatīvi un savlaicīgi informēti par šo iespēju.


Ziņas   Sludinājumi   Autobusu saraksts   Ogres karte   Par Ogrenet


Ogrenet lielam ekrānam