Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanas darbos Ogres nodaļā ieguldīti 1,2 milj. eiro

Šogad VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"(LAU) Ogres nodaļā ir veicis autoceļu ikdienas uzturēšanas darbus, ieskaitot ziemas dienesta darbus, 1,2 milj. eiro apmērā.

Satiksmes drošības uzlabošanai uz valsts autoceļiem ar asfalta segumu veikti bedru remontdarbi turpat 2 000  m2 apmērā. Lai nodrošinātu komfortablākus braukšanas apstākļus, grants autoceļiem veikta greiderēšana vairāk nekā 1 400 km garumā. Grants autoceļu seguma iesēdumu un bedru remontdarbi vairāk nekā 12 000 m3, savukārt dilumkārta jeb greiderējamā kārta atjaunota vairāk nekā 1 450 m3 apjomā.

Lai autoceļa segumam uzlabotu ūdens atvades sistēmu, veikta grāvju tīrīšana vairāk nekā 6 500 m3 apjomā, nomaļu grunts uzauguma noņemšana vairāk nekā 14 000 m3 apjomā.

Lai uzlabotu pārredzamību autoceļu krustojumos un nodalījuma joslās veikta krūmu griešana 40 ha apjomā.

Satiksmes organizēšanas darbu izpildes ietvaros šogad uzstādītas vai nomainītas turpat 350 ceļazīmes un vairāk nekā 200 signālstabiņi. Drošības barjeru nomaiņa veikta vairāk nekā 90 m garumā, caurteku tīrīšana veikta turpat 70 m garumā, bet bojāto caurteku nomaiņa veikta vairāk nekā 80 m garumā.

Atgādinām, ka autoceļu uzturēšanas darbiem ikviens var sekot līdzi tiešsaistes režīmā aplikācijā Waze un VAS "Latvijas Valsts ceļi" mājaslapas kartē. Aicinām informēt par ceļu stāvokli VAS "Latvijas Valsts ceļi" Satiksmes informācijas centru, zvanot pa diennakts bezmaksas tālruni 8000 5555.

Par LAU:

LAU veic gandrīz 200 dažādus ikdienas uzturēšanas darbus uz valsts autoceļiem. Uzturamo valsts autoceļu kopgarums ir vairāk nekā 20 000 km, no tiem 9 129 km autoceļu ir ar melno segumu un 10 989 km ir grants autoceļu, kā arī ikdienas uzturēšanas darbi tiek veikti uz vairāk nekā 900 tiltiem.

LAU Komunikācijas daļa


Ziņas   Sludinājumi   Autobusu saraksts   Ogres karte   Par Ogrenet


Ogrenet lielam ekrānam