Ogrenet.lv — apmeklētākais interneta portāls Ogres novadā un apkaimē

Vienā dienā tiek aplūkotas aptuveni 30 000 portāla lapas (ekspozīcijas). Vienā dienā Ogrenet.lv tiek apmeklē ~20 000 intereneta lietotāju. Mēnesī portālu apmeklē ~600 000 reižu.


Ogrenet Facebook   Ogrenet Twitter


Redakcija

Aina Trasune, portāla redaktore (info@ogrenet.lv, 29605003).

Vēlaties izteikt savu viedokli par portālu? Pamanījāt kļūdu? Ir problēma, ko vēlaties apspriest publiski? Vēlaties iesūtīt rakstu par Jums aktuālu tēmu? Varbūt Jums vajadzīgs padoms? Rakstiet uz info@ogrenet.lv. Centīsimies palīdzēt!

Vēlaties izteikt savu viedokli par portālu? Pamanījāt kļūdu? Ir problēma, ko vēlaties apspriest publiski? Vēlaties iesūtīt rakstu par Jums aktuālu tēmu? Varbūt Jums vajadzīgs padoms? Rakstiet uz info@ogrenet.lv. Centīsimies palīdzēt!
Ja vēlaties sava uzņēmuma reklāmu portālā Ogrenet, nosūtiet savas koordinātes uz e-pastu reklama@ogrenet.lv. Ar jums sazināsies mūsu reklāmas konsultants jeb zvaniet pa tālruni 29597314.

Izdevējs

SIA "Ogres Balss". Reģ. nr.: 40103433357. Juridiskā adrese: Lāčplēša iela 24, Rīga, LV–1011.

Auditorijas raksturojums

Ekonomiski aktīva, maksātspējīga, citos medijos grūti sasniedzama auditorija, (jaunieši 15-24, 20-39; uzņēmumu vadītāji, menedžeri), atsaucīga un interaktīva.

Autortiesības

Ogrenet.lv ir SIA «Ogres Balss» īpašums, kurš satur oriģinālmateriālus un arī atvasinātus materiālus no citiem resursiem. Informācija, ko satur Ogrenet.lv, ir aizsargāta saskaņā ar LR likumu par autortiesībām.

Iesūtot materiālus Ogrenet.lv redakcijā, jūs nododat visas savas autortiesības šīs informācijas lietošanā.

Ogrenet.lv mājas lapas lietotāju tiesības un pienākumi

1. Ogrenet.lv lapas lietotājs bez redakcijas rakstiskas atļaujas nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt, izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz Ogrenet.lv saturu, ieskaitot programmu un kodu.

2. Ogrenet.lv lapas lietotājs drīkst izmantot informāciju bez redakcijas atļaujas nekomerciāliem nolūkiem saskaņā ar LR likumu par autortiesībām, norādot atsauces un ievietojot Ogrenet.lv logo.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie Ogrenet.lv lietotāju pienākumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autortiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Portālā publicēto autoru viedokļi var atšķirties no portāla veidotāju viedokļa.

Interneta portāls Ogrenet.lv neuzņemas atbildību par pārpublicēto informāciju no sadarbības partneru materiāliem.


Ziņas   Sludinājumi   Autobusu saraksts   Ogres karte   Par Ogrenet


Ogrenet lielam ekrānam